Майстер-клас «Системні ризики: методи оцінювання та пом’якшення»

На кафедрі банківської справи 8 березня 2024 року у рамках внутрішньої мобільності відбувся майстер-клас Лілії Жердецької, зав. кафедри банківської справи ОНЕУ, д-ра. екон. наук, доцента, для студентів 1 курсу факультету фінансів та обліку спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» освітніх програм «Управління банківським бізнесом» та «Фінансове посередництво», а також для здобувачів вищої освіти Одеського національного економічного університету. Захід присвячено теоретичним та практичним засадам системного ризику та фінансових криз. Студенти розглянули причини виникнення та мінімізації системного ризику, ключових аспектах його регулювання з боку Національного банку України.

Студенти і викладачі кафедри банківської справи щиро вдячні пані Лілії за проведений майстер-клас та сподіваються на подальшу плідну співпрацю!

Автор публікації Лідія БЕЛЯНКО,
канд. екон. наук, доцент кафедри банківської справи

08.03.2024
остання редакція 14.03.2024