Оголошеннявсі

Відкрита лекція (майстер-клас) на тему «Організація обліку в автоматизованому інформаційному середовищі «ІС-ПРО»

Кафедрою обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 11 березня 2024 року в межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» фахівці компанії ТОВ «ІС-ПРО» провели відкриту лекцію на тему «Організація обліку в автоматизованому інформаційному середовищі «ІС-ПРО» для студентів 3 курсу денної форми навчання ФФО, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» за спеціальністю «Облік і оподаткування». До зустрічі долучилися студенти 4 курсу заочної форми навчання ФФО, здобувачі освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Спікер заходу – МАЗУРЧАК Віталій Олександрович, керівник навчального центру ТОВ «ІС-ПРО», який представив програмний продукт «ERP-система ISpro» (розробник – українська компанія «ІС-ПРО»), що була першою на IT-ринку України системою автоматизації та надає можливості ефективно управляти ресурсами на підприємствах різних галузей і в бюджетних організаціях, швидко отримувати актуальну інформацію з будь-якого аспекту діяльності. ERP-система ISpro дозволяє вести бухгалтерський облік та вирішувати весь спектр завдань щодо оподаткування на підприємствах різного розміру і галузей діяльності.

Щиро вдячні спікеру за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Фоміна О. В.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування,
д-р екон. наук, проф.;

Король С. Я.,