Майстер-клас віцепрезидента Global Shared Services Center ІТ-компанії «SoftServe» Сергія Мінєєва

Успішні вітчизняні компанії постійно тримають руку на пульсі, відстежуючи та імплементуючи в поточну роботу зміни у всіх функціональних сферах діяльності. Серед них особливо вагомими є зміни у кадровому адмініструванні, проблематику яких порушив 12 березня 2024 року віце-президент Global Shared Services Center відомої в Україні та світі ІТ- компанії «SoftServe» Сергій Мінєєв на організованому кафедрою менеджменту майстер-класі для студентів з навчальних дисциплін «Управління кадровою службою», «Організаційна поведінка» та «Управління змінами».

Виступ пана Мінєєва був наповнений актуальною та важливою інформацією щодо процесу кадрового адміністрування в умовах воєнного стану України. Слухачам було цікаво дізнатися інформацію про сучасні диджитал-технології компанії «SoftServe» в роботі з кадрами, організаційну побудову кадрової служби та назви HR-посад, інноваційні підходи держави до регулювання трудових відносин за досвідом зарубіжних практик та підтримку компанією мобілізованих та демобілізованих працівників, зміни в оподаткуванні діяльності вітчизняних ІТ-компаній завдяки укладанню гіг-контрактів у системі Дія Сіті тощо та в цілому усвідомити власну потребу у готовності до змін в нинішніх умовах життя та роботи.

Доброзичлива атмосфера комунікацій зі спікером дозволила слухачам отримати відповіді на всі питання, що їх цікавили, а його професійна компетентність надихнула на вивчення англійської мови та збагатила практичні знання.

Дякуємо пану Мінєєву за можливість отримати як студентам, так і викладачам корисну фахову інформацію, зичимо успіхів у всіх кадрових змінах та вже традиційно чекаємо на наступні зустрічі!

Ірина МИКОЛАЙЧУК,
канд. екон. наук, доцент кафедри менеджменту

остання редакція 19.03.2024