Відкрита лекція «Захист прав споживачів фінансових послуг»

На кафедрі банківської справи  13 березня 2024 року в режимі online відбулася відкрита лекція Ольги Лобайчук, начальника Управління захисту прав споживачів фінансових послуг Національного банку України, для викладачів та здобувачів вищої освіти факультету фінансів та обліку Державного торговельно-економічного університету. Захід присвячено актуальним питанням захисту прав споживачів фінансових послуг в Україні, насамперед основним порушенням з боку фінансових установ та методів їх упередження, особливостям звернень громадян. Слухачі отримали цікаву та пізнавальну інформацію, задавали доповідачу багато запитань, які стосувалися організації роботи регулятора щодо звернень у сучасних умовах.

Студенти і викладачі кафедри банківської справи щиро вдячні пані Ользі за проведену відкриту лекцію та сподіваються на подальшу плідну співпрацю!

Автор публікації Лідія БЕЛЯНКО,
канд. екон. наук, доцент кафедри банківської справи

остання редакція 19.03.2024