Випускник ДТЕУ Ілля Євлаш - речник Повітряних сил України

Згідно з наказом Головнокомандувача Збройних сил України, начальником служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних сил Збройних Сил України став майор Ілля Євлаш, випускник Державного торговельно-економічного університету, який навчався за освітньою програмою «Реклама і зв’язки з громадськістю»

Гордість кафедри та університету Ілля Євлаш продовжує демонструвати високий рівень відданості та професіоналізму у сфері зв'язків з громадськістю на службі України.

Пишаємося видатними випускниками і зичимо успіхів!

Ілля Євлаш проходив службу в Командуванні Сухопутних військ на посаді старшого офіцера служби зв'язків з громадськістю, очолював службу зв'язків з громадськістю угруповання Сил і засобів оборони міста Київ та пресслужбу оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця».

Освічені – непереможні!

Файвішенко Діана Сергіївна
завідувач кафедри журналістики та реклами

остання редакція 20.03.2024