Екскурсія студентів до Посольства Туркменистану в Україні

Студенти другого курсу Державного торговельно-економічного університету, ОП «Міжнародні відносини та економічна дипломатія», а також учасники дискусійного клубу ФМТП «Дипломатична платформа» 15 березня 2024 року відвідали Посольство Туркменистану в Україні. Студентів зустрічав особисто Надзвичайний та Повноважний Посол Туркменистану в Україні Пан Тойли Атаєв. Студенти змогли дізнатись про основні напрями діяльності Посольства, про сфери співпраці та особливості міжнародних відносин між Україною та Туркменистаном, про глобальні тенденції підвищення впливу на світовій арені країн з перехідною економікою та про «модель туркменської економіки».

Наприкінці зустрічі студенти мали можливість поставити Пану Тойли Атаєву щирі та відверті запитання стосовно державної політики в сфері дипломатії, особливостей навчального процесу та побудови кар'єри дипломата, особистих здобутків Пана Атаєва на дипломатичному шляху та планів на майбутнє.

Висловлюємо щиру вдячність Посольству Туркменистану в Україні та особисто Пану Тойли Атаєву за проведену зустріч.

Автор тексту
Дугінець Ганна Володимирівна,
завідувач кафедри світової економіки
факультету міжнародної торгівлі та права