Фахові тренінги з безпеки

На базі Інституту державного управління та наукових досліджень у сфері цивільного захисту ДСНС України 06.03.2024 відбулися тренінги для науково-педагогічних працівників та студентів ДТЕУ за темами:

1. Дії населення великого міста в умовах ядерної та вибухонебезпечної загрози.
  2. Основи надання першої домедичної допомоги.

Під час тренінгів учасники змогли отримати вичерпні професійні відповіді на всі запитання, які повʼязанні з безпекою людини в умовах ядерної та вибухонебезпечної загрози, інших загроз війни, що можуть виникати в межах великого міста. Під керівництвом кваліфікованих фахівців набули практичних навичок першої домедичної самодопомоги та допомоги найближчому оточенню!

Відео заняття розміщені за посиланнями:

остання редакція 25.03.2024