Майстер-клас «Ринок житлової нерухомості: загрози для банківського сектору»

За сприяння кафедри банківської справи  20 березня 2024 року  в режимі онлайн відбувся майстер-клас Альони Шмигель, асистента з викладацької та наукової роботи Женевської школи економіки та менеджменту, для здобувачів вищої освіти факультету фінансів та обліку спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» освітніх програм «Управління банківським бізнесом» та «Фінансове посередництво». Захід присвячено актуальним питанням функціонування ринків житлової нерухомості.

Здобувачі вищої освіти поглибили знання щодо особливостей функціонування зарубіжного та вітчизняного іпотечного ринку, його впливу на виникнення фінансової кризи 2008–2009 років, важливих інструментів моніторингу ринку житла, ризиків іпотечного кредитування, а також ключових аспектів його регулювання з боку центрального банку.

Щиро дякуємо пані Альоні за корисну і цікаву зустріч та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Автор Лідія БЕЛЯНКО,
канд. екон. наук, доцент кафедри банківської справи

остання редакція 27.03.2024