Практичні підходи до командної роботи на підприємстві: майстер-клас Таїс Алєйнікової

Командна робота є вирішальним чинником успішної взаємодії у бізнесі та навчанні студентів, тому її актуальність щороку лише зростає. Майстер-клас директора з персоналу ТОВ «Хаскі Менеджмент» Таїс Алєйнікової, присвячений практичним підходам до командної роботи на підприємстві, став корисним івентом для студентів 3-го курсу ФЕМП ОП «Менеджмент персоналу» та ФТМ ОП «Митна справа». Майстер-клас відбувся 20 березня 2024 року на лекційних заняттях з «Командоутворення» та «HR-менеджменту».

Спікер з перших хвилин зустрічі зацікавила всіх учасників із практичними підходами до командної роботи, що використовуються у вітчизняній аутсорсинговій компанії, формами взаємодії персоналу в онлайн- та офлайн-умовах. Слухачі провели час в атмосфері комфортної взаємодії, отримали цілий ряд корисних порад від пані Таїс, яка вже не вперше проводить майстер-класи для наших студентів.

Рекомендації фахівця з використання інструментів командоутворення створили додаткові мотиватори для успішного навчання та взаємодії студентів у групах, а можливості проходження практичної підготовки або стажування на підприємстві стали приємними бонусами за активність.

Дякуємо Таїс Алєйніковій за зустріч, цікаву презентацію практичного матеріалу, за відповіді на запитання та контакти для подальших комунікацій! Всім учасникам події бажаємо успіхів у командній роботі і сподіваємося на постійні зустрічі для ведення діалогу.

Ірина МИКОЛАЙЧУК,
кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту

остання редакція 28.03.2024