Лекція від стейкголдера «Виховання спортсмена: від перших сходинок до майстра спорту» на прикладі гирьового спорту

Відкрита гостьова лекція від стейкголдера "Виховання спортсмена: від перших сходинок до майстра спорту" на прикладі гирьового спорту відбулася 20 березня 2024 року. Запрошений гість – Отисько Сергій, заслужений тренер України, викладач вищої категорії Відокремленого структурного підрозділу «Хомутецький фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету».

Крім лекції та демонстрації виконання змагальних вправ гирьового спорту також відбулося обговорення питань організації навчально-тренувального процесу в умовах викликів воєнного стану. Здобувачі освіти виявили зацікавленість у питаннях, пов’язаних з особливостями підбору методик тренувального процесу, видами підготовки у гирьовому спорті - від технічної, психологічної та загально-фізичної підготовленості до наукової.

Захід відбувся у змішаному режимі та зібрав понад 40 осіб.

Вдячні нашому гостю за цікавий захід!

Паришкура Юлія,
доцент кафедри фізичної культури та спорту

остання редакція 28.03.2024