Здобувачі вищої освіти кафедри готельно-ресторанного бізнесу – переможці Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science»

Другий етап (фінал) Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science» відбувся 22 березня 2024 року. Студенти 4-го курсу освітньої програми «Менеджмент туристичного та готельно-ресторанного бізнесу» ‒ Анастасія Парицька та Вероніка Сутик, під науковим керівництвом викладачів кафедри готельно-ресторанного бізнесу: Наталії Зікій, канд. екон. наук, доц. та Тетяни Ткачук,  канд. екон. наук, доц., представили роботу за напрямом «Туризм та готельно-ресторанна справа». Тема доповіді «Управління антикризовими заходами суб’єктів ресторанного бізнесу». Наукова робота викликала неабиякий інтерес, що сприяло жвавій дискусії та обговоренню питань серед учасників заходу.

За результатами попереднього оцінювання наукових робіт, презентації і доповіді учасників, журі конкурсу прийняло рішення щодо присудження вищезазначеним здобувачам вищої освіти 3-го призового місця!

Вітаємо переможців та наукових керівників! Бажаємо успіхів та подальших здобутків в освітньому середовищі!

Тетяна ТКАЧУК,
заступник декана з науково-методичної роботи
та міжнародних зв’язків ФРГТБ

остання редакція 04.04.2024