«Великий збір ДТЕУ» наближає Перемогу!

Більше 2 років Державний торговельно-економічний університет активно організовує заходи, які допомагають наблизити Перемогу. Так, вже вкотре у межах акції «Великий збір ДТЕУ» вдалося зібрати кошти на підтримку наших військових.

Цього разу із запитом про допомогу у закупівлі медичного обладнання та медикаментів для поранених військових до університету звернувся командир військової частини, підполковник медичної служби.

22 березня 2024 року студенти ДТЕУ здійснили поїздку до військової частини м. Києва, де проходять лікування українські бійці. На суму 199 686 грн було придбано і передано значну кількість медичних виробів:

• Exsudex® XL-hospital unit - with Bluetooth — 1 шт;
  • Exsux® Canister 1000 ml XL medel — 8 шт;
  • Exsudex® Black Foam Dressing Set 26 x 15 x 3.3 cm - Large — 13 шт;
  • Exsudex8 Spiral Foam Dressing Set - M - NPWT — 6 шт;
  • Exsudex® Black Foam Dressing Set 18 x 15 x 3.3 cm — 4 шт;
  • Melloxyd gel 50g — 7 шт;
  • iso-Betadine Gel 10% 100g гідрофільний гель з 10% йоду — 2 шт;
  • Flamigel® 250g — 3 шт.

Під час зустрічі студентство ДТЕУ отримало від командування військової частини подяку за вагомий внесок в розбудову та зміцнення боєздатності Збройних Сил України.

Дякуємо кожному, хто відвідував благодійні заходи в університеті, постійно донатив на наші збори, та робив свій внесок для наближення нашої Перемоги!

Раділова Дарина,
голова Ради студентського самоврядування ДТЕУ