Гостьова онлайн-лекція «Управління державною власністю»

За сприяння кафедри публічного управління та адміністрування 03 квітня 2024 року відбулася гостьова лекція на тему «Управління державною власністю» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітніми програмами «Публічне управління та адміністрування» і «Муніципальний менеджмент», а також усіх зацікавлених осіб.

Спікер заходу – Вадим Курило, начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях, поділився із присутніми своїм досвідом щодо освітньої та професійної діяльності у сфері управління державним майном, підкреслив важливість розуміння поняття власності та порядку отримання права на неї, охарактеризував роль Фонду державного майна України у процесі приватизації, оренди державного майна та відчуження із наданням роз’яснення сутності відповідних елементів управління об’єктами державної власності із спрямуванням на перспективи вдосконалення нормативно-правової бази, що регулює це питання.

Наприкінці заходу студенти ставили різні питання та висловлювали щиру подяку спікеру за цікаву інформацію.

Дякуємо пану Вадиму за змістовну лекцію!

Ільїна Анастасія Олександрівна,
канд. екон. наук, доц., доцент кафедри публічного управління та адміністрування

остання редакція 08.04.2024