Гостьова лекція керівниці напряму національної аналітики Центру спільних дій Оксани Заболотної

Для студентів факультету міжнародної торгівлі та права ДТЕУ 3 квітня 2024 р. керівниця напряму національної аналітики Центру спільних дій Оксана Заболотна провела лекцію «Сильний, але не всесильний президент: як працює система стримувань і противаг у США».

Під час гостьової лекції Оксана Заболотна охарактеризувала особливості інституту президента в США, обговорила зі студентами питання щодо американської системи балансу влад, чому інші президентські республіки у світі тяжіють до авторитаризму та чи може американська система запрацювати в Україні.

Дякуємо Центру спільних дій за його громадську діяльність, зокрема щодо аналізу державної та місцевих політик, упровадження інституту залучення громадян до ухвалення рішень та участі в демократичних процесах.

Автор тексту Віктор Михайловський,
заступник декана факультету міжнародної торгівлі та права

остання редакція 10.04.2024