Академічна доброчесність у навчально-методичному забезпеченні: case study

17 квітня 2024 року

платформа ZOOM (посилання)

• Ідентифікатор конференції: 747 7228 5613
  • Пароль: 123

Анна Гуржій - доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права

Детальніше про захід:

Розробка навчально-методичного забезпечення передбачає використання значної кількості джерел, мультимедійних файлів, що має здійснюватися відповідно до принципів академічної доброчесності, поваги до авторських прав та умов вільного використання. Ми поглянемо на ці аспекти через призму нещодавнього рішення Верховного Суду, обговоримо суть порушення авторських прав та академічної доброчесності у цьому кейсі.

Основний фокус заходу буде спрямовано на підходи із забезпечення академічної доброчесності при розробці навчально методичного забезпечення.

Після виступу спікера передбачений час на сесію питань-відповідей.
Орієнтовна тривалість заходу - до години.

Контакти організаторів

Телефон: +38(063) 223-98-62   E-mail: a.hurzhii@knute.edu.ua