Благодійний турнір з Counter Strike 2 в ДТЕУ

Радою студентського самоврядування факультету інформаційних технологій було організовано благодійний турнір з Counter Strike 2 серед здобувачів вищої освіти Державного торговельно-економічного університету. В турнірі протягом усіх етапів змагань виступили 15 команд, в яких були представлені студенти з усіх факультетів, що сумарно склало 85 учасників.

Перші-відбіркові ігри проходили в онлайн-форматі у період з 18 по 21 березня. Кожна гра транслювалася на платформі Twitch каналом fit_sute. Коментаторами матчів стали гравці Counter Strike 2, студенти ФІТ: Гаращук Нікіта та Паламарчук Кіріл.

До фінальної гри потрапили дві команди «TEAM BORSCH» та «EGOISTOS», які 27 березні в кіберспортивній арені SUTE Cybersport та комп’ютерній лабораторії кафедри факультету у трьох матчовому протистоянні визначили переможців.

Персональний склад лідерів-фіналістів:

EGOISTOS

• Загрядський Андрій Русланович, ФІТ
  • Шевцов Нікіта Євгенійович, ФІТ
  • Редчук Артем Миколайович, ФІТ
  • Устименко Данило Олегович, ФРГТБ
  • Матюшкін Владислав Ярославович, ФТМ

TEAM BORSCH

• Підіпригора Кирило Єгорович, ФІТ
  • Фісун Ярослав Володимирович, ФРГТБ
  • Барбон Данило Олександрович, ФІТ
  • Литвинюк Антон Віталійович, ФІТ
  • Попович Захар Леонідович, ФЕМП

Ректор університету Анатолій Мазаракі привітав фіналістів та вручив кубок переможців команді «EGOISTOS», яка в цьому році змогла перемогти усіх суперників на своєму шляху. Варто зазначити, що окрім спортивного характеру, турнір мав і благодійну мету, за підсумками змагань вдалося акумулювати на допомогу ЗСУ 4 425 гривень.

Організаторами змагань виступили члени РСС ФІТ: Ігнатович Олександра, Окрушко Тимофій, Валюк Єлизавета.

Дякуємо учасникам і вітаємо переможців! До нових зустрічей на ігровому полі!

остання редакція 10.04.2024