Заняття студентів ДТЕУ в магазині мережі «ІБІС. Зброя»

У межах вивчення вибіркової дисципліни «Товарознавство. Цивільна зброя» 9 квітня проведено виїзне заняття зі студентами-митниками 4 курсу в одному з магазинів мережі «ІБІС. Зброя». До структури компанії входить більше ніж 10 власних спеціалізованих магазинів у чотирьох містах України.

Мережа «ІБІС» здійснює оптову та роздрібну торгівлю цивільною зброєю, товарами для риболовлі та активного відпочинку. Асортимент товарів, які реалізують магазини мережі «ІБІС» налічує більше ніж 80 000 найменувань від 715 провідних виробників світу.

Студенти ознайомилися з асортиментом цивільної вогнепальної зброї таких світових брендів: Remington, Colt, Benelli, Krieghoff, Beretta, Mauser, Blaser. Високопрофесійні фахівці компанії «ІБІС», зокрема виконавчий директор Олексій Антонов та збройовий експерт, майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України і призер міжнародних змагань з практичної стрільби Віталій Педченко, на конкретних зразках показали особливості конструкції спортивної та мисливської гладкоствольної та нарізної вогнепальної зброї, а також різновиди і сфери застосування набоїв до неї.

Розглядали найрізноманітніші зразки: від класичних помпових рушниць найстарішої американської компанії з виготовлення зброї Remington, карабінів японської якості й технологій Howa до зброї турецьких брендів ATA ARMS і HATSAN, що тільки завойовують популярність в Україні та світі.

Окрім того, фахівці розповіли майбутнім митникам про особливості переміщення через митний кордон України цивільної вогнепальної зброї та боєприпасів до неї.

Завідувач кафедри товарознавства та митної справи
Мережко Ніна Василівна

остання редакція 12.04.2024