Гостьова онлайн-лекція «Глобалізаційні виклики для України у ХХІ столітті»

У межах започаткування нового циклу лекцій «Гостьовий професор», організованих для удосконалення знань та розширення кругозору студентів – здобувачів вищої освіти за освітніми програмами «Публічне управління та адміністрування» і «Муніципальний менеджмент», 09 квітня 2024 року за ініціативою кафедри публічного управління та адміністрування відбулася гостьова онлайн-лекція Лілії Гонюкової, доктора наук з державного управління, професора, професора кафедри публічної політики Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби КНУ імені Тараса Шевченка, на тему «Глобалізаційні виклики для України у ХХІ столітті», яка є надзвичайно важливою та актуальною у сучасних умовах Української держави.

Під час заходу лектор представила цікавий відеокейс, де проілюстровано загальні проблеми взаємодії між владою та суспільством в умовах глобалізації з можливими шляхами їх вирішення; окреслила глобалізаційні виклики в Україні та сучасному світі, висвітлила світові події та тенденції, що впливають на розвиток країни у глобалізаційному світі, зокрема у порівнянні з цілями розвитку тисячоліття з сучасними стратегічними цілями сталого розвитку, торкаючись і питання викликів для публічного управління.

Наприкінці заходу викладачі та студенти ставили різні запитання та висловлювали щиру подяку спікеру за цікаву інформацію.

Дякуємо пані Лілії за змістовну лекцію!

Канд. екон. наук, доц., доцент кафедри публічного управління та адміністрування,
Ільїна Анастасія Олександрівна

Вінс Валерій Вікторович