Віталій Голубєв, секретар Національної спілки журналістів України | «Ефективність і відповідальність у соціальних мережах»

У Державному торговельно-економічному університеті у лабораторії реклами та медіатехнологій відбулася офлайн-лекція із Віталієм Голубєвим, секретарем Національної спілки журналістів України, засновником Школи універсального журналіста та Всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст!», автором шести книг про ефективні комунікації, на тему «Ефективність і відповідальність у соціальних мережах».

Пан Віталій поділився власним досвідом та ознайомив молодих медійників із діяльністю Національної спілки журналістів, надав практичні рекомендації щодо етики та інструментів поведінки у соціальних мережах, розповів про основні програмні результати навчання майбутніх журналістів, наголосивши на актуальності спілкування в офлайн-режимі.

Під час лекції також йшлося про роль соціальних медіа у поширенні інформації, зокрема було розглянуто питання щодо тактики використання фейкових новин та дезінформації, методів захисту даних та розвитку навичок критичного мислення та фактчекінгу для аналізу інформації та ідентифікації дезінформації та маніпуляцій.

До жвавого обговорення медійної сфери долучилися завідувачка кафедри професор Діана Файвішенко, заступник декана ФТМ канд. наук із соціальних комунікацій Оксана Голік та модератор зустрічі канд. наук із соціальних комунікацій Євгенія Кияниця.

Наприкінці лекції спікеру урочисто репрезентували науково-практичне видання серії «Медіалогія» – том «Медіаландшафт» та запросили до участі у проєктах кафедри журналістики та реклами.

Анастасія БАБАК,
здобувачка вищої освіти за освітньою програмою «Реклама і зв’язки з громадськістю»
спеціальністю «Журналістика»

остання редакція 15.04.2024