Тренінг з формування цифрових освітніх навичок

В рамках реалізації проєкту Erasmus+ KA2 «Забезпечення академічної свободи та інклюзії шляхом цифровізації» (AFID), представники ДТЕУ, а саме: професори Анжеліка Герасименко та Наталія Мазаракі, доценти Олексій Куліков, Оксана Трубей та Олександр Івасин – взяли участь в Тренінгу з формування цифрових освітніх навичок. Тренінг проведено професорами Університету Алькали (Іспанія) – Адльфредо Гарделем та Ігнасіо Браво.

У ході тренінгу відпрацьовано навички створення та керування цифровими курсами та базі платформи Microsoft Teams for Education. Особлива увага була приділена функціональним особливостям інклюзивних інструментів та технологій Microsoft, а саме: сервісам для організації комунікації та спільної роботи, інструментам підготовки матеріалу для користувачів з особливими освітніми потребами (інклюзивні наради, динамічне субтитрування, ефективна взаємодія з користувачами курсів тощо).

Отримані навички будуть використані при формуванні контенту та реалізації інклюзивних онлайн-курсів, в тому числі, передбачених проєктом AFID.

На завершення тренінгу відбулася координаційна нарада представників університетів-партнерів проєкту AFID. Здійснено моніторинг поточного стану спільної роботи, визначено основні завдання та дедлайни з розбудови та запуску навчання в мультиінституційному інклюзивному віртуальному кампусі (VIC).

остання редакція 16.04.2024