Оголошеннявсі

Онлайн-захід | За лаштунками війни: іноземні журналісти про Україну. Англомовна «Рубрика»

Державний торговельно-економічний університет і, зокрема, кафедра журналістики та реклами долучилися до онлайн-події «Voices of change: Informing the World about Ukraine Today and Tomorrow», організованої ІА «Рубрика» 28 березня 2024 року.

Учасники зустрічі, серед яких відомі в Україні фігури міжнародної журналістики Кристофер Міллер, кореспондент Financial Times в Україні, Юлія Дрозд, продюсерка ABC News; Шон Карр’є, журналіст-фрилансер, обговорили низку актуальних питань щодо  роботи іноземних журналістів в Україні.

Повномасштабна війна Росії проти України змусила багатьох іноземних журналістів приїхати в Україну, щоб отримати інформацію з перших вуст.

До міжнародного заходу долучилися здобувачі спеціальності «Журналістика», освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю» разом із викладачами кафедри журналістики та реклами, зокрема д-ром екон. наук, проф., завідувачкою Діаною Файвішенко та канд. філол. наук, доц. Євгеном Шкуровим.

Дискусія охопила різноманітні аспекти роботи журналістів, зокрема відмінності між очікуваннями та реальністю роботи в Україні, трансформацію журналістської діяльності протягом останніх двох років, а також основні виклики, з якими вони зіткнулися.

Такі заходи надзвичайно важливі для того, щоб відкрито обмінюватися думками й досвідом у сфері медіа та глибше розуміти ситуацію в Україні на сьогодні та співпрацювати на міжнародному рівні.

Євген Шкуров,
кандидат філологічних наук,
доцент кафедри журналістики та реклами ДТЕУ

остання редакція 16.04.2024