Інформаційні технології в роботі кадрового департаменту: майстер-клас Ірини Бондаренко

Кадрові зміни стосуються на сьогодні роботи будь-якої вітчизняної організації та є найбільш актуальною проблемою, яку передусім вирішують кваліфіковані кадровики.

Цікавим та корисним у підвищенні фахової майстерності студентів 4 курсу ФЕМП ОП «Менеджмент персоналу», які вивчають дисципліну «Управління кадровою службою», став майстер-клас керівника відділу кадрового адміністрування та управління персоналом ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» Ірини Бондаренко, що відбувся 11 квітня 2024 року, присвячений інформаційним технологіям у роботі кадрового департаменту підприємства.

Слухачам було цікаво дізнатися від спікера про організаційну побудову кадрової служби на підприємстві, що є стратегічним партнером ДТЕУ та багато років поспіль успішно функціонує у сфері лізингових послуг, також ознайомитися із назвами ключових посад та їх функціональними обов’язками, типовими кадровими процесами, інформаційними технологіями роботи кадрового департаменту та особливостями використання програмного забезпечення у процесі відбору та обліку працівників.

Пані Ірина підкреслила важливість командного підходу в роботі з персоналом, ознайомила студентів з практикою ведення табеля обліку робочого часу працівників на підприємстві та законодавчими змінами у роботі кадрового діловодства.

Слухачі отримали всі відповіді на запитання, які їх найбільше цікавили та задоволення від спілкування із фахівцем!

Дякуємо Ірині Бондаренко за професійну презентацію актуальної теми, зичимо позитивних кадрових змін та чекаємо на наступні зустрічі!

Ірина Миколайчук,
канд. екон. наук, доцент кафедри менеджменту

остання редакція 16.04.2024