Відкрита лекція на тему «Організація обліку в інформаційному середовищі SAP Business One»

На запрошення кафедри обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку у межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» 15 квітня 2024 року була проведена гостьова лекція на тему «Організація обліку в інформаційному середовищі SAP Business One» для студентів 3 і 4 курсу денної форми навчання факультету фінансів та обліку, які здобувають  освітній ступінь «бакалавр» за спеціальністю «Облік і оподаткування». Зустріч відбулася на платформі Microsoft Teams Meeting.

Спікер заходу – Анатолій Грешньов, консультант-аналітик SAP Business One компанії ТОВ «ТГ КОНСАЛТИНГ».

Студенти ознайомилися із сучасним програмним продуктом класу ERP міжнародного рівня, особливостями налагодження та організації його роботи, перевагами застосування.

Щиро вдячні спікеру за корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Фоміна О. В.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування,
д-р екон. наук, проф.;

Король С. Я.,