Воркшоп на тему «Основи фінансової звітності, визначення та відображення фінансових результатів»

За сприяння кафедри обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 16 квітня 2024 року в межах дисциплін «Фінансовий облік» та «Звітність підприємств» фахівці компанії PwС провели воркшоп «Основи фінансової звітності, визначення та відображення фінансових результатів». PwC – це міжнародна мережа фірм, що об’єднує висококваліфікованих фахівців, які надають консалтингові, аудиторські,  податкові та юридичні послуги. Компанія входить до «Великої четвірки» («The Big Four») аудиторських компаній світу.

Спікери заходу: Ірина Тютюник (менеджерка), Маргарита Цилюрик (старша аудиторка), Аліна Арустамян (спеціалістка з просування бренду роботодавця) репрезентували практичний кейс із розкриття структури та призначення фінансової звітності, відображення основних бізнес-процесів та результатів діяльності реального виробничого підприємства у фінансовій звітності, аудиту показників фінансової звітності.

У заході взяли участь 79 студентів, які здобувають ступені вищої освіти «бакалавр» та «магістр» спеціальності 071 «Облік і оподаткування». До зустрічі також приєднались студенти за спеціальністю «Міжнародна економіка», викладачі кафедри обліку та оподаткування. Здобувачі долучились до бліц-опитування спікерів з питань ведення обліку та складання фінансової звітності, на прикладі реальної компанії провели аудит її звітності.

Щиро вдячні спікерам-представникам PwС за цікаву і корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Фоміна О. В.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування,
д-р екон. наук, проф.

остання редакція 18.04.2024