Формування кадрового потенціалу Державної митної служби України

У межах договору про співробітництво між Державним торговельно-економічним університетом та Державною митною службою України в університеті здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців за освітніми ступенями бакалавра та магістра для роботи в митних органах Держмитслужби.

16 квітня 2024 року відбулася зустріч з представниками Держмитслужби України – одним із головних стейкголдерів університету. На зустрічі були присутні понад 100 студентів 3 та 4 курсу факультету торгівлі та маркетингу, які навчаються за освітнім ступенем «бакалавр» освітніми програмами «Митна справа», «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі», «Товарознавство та комерційна логістика» та іншими. Учасників привітав декан ФТМ професор ОСИКА Віктор Анатолійович.

Від Держмитслужби перед студентами виступили:

• КАСЬЯН Володимир В’ячеславович – директор Департаменту по роботі з персоналом;
  • КУЩ Оксана Григорівна – начальник управління по роботі з персоналом Київської митниці;
  • ТКАЧЕНКО Олена Володимирівна – начальник відділу по роботі з персоналом Енергетичної митниці.

Під час зустрічі студенти отримали корисну інформацію про HR-стратегію Держмитслужби України на 2021–2024 роки, структуру Київської митниці та Енергетичної митниць, перспективи працевлаштування, особливості роботи в різних структурних підрозділах та на різних посадах. Студенти ДТЕУ будуть залучатися до участі у спеціалізованій програмі підготовки Держмитслужби за темою «Ключові компоненти здійснення митної справи».

На зустрічі також були присутні викладачі кафедри товарознавства та митної справи, товарознавства, управління безпечністю та якістю, які безпосередньо залучені до підготовки висококваліфікованих фахівців для роботи в митних органах Держмитслужби України.

Університет і надалі буде проводити активну роботу із формування кадрового потенціалу Держмитслужби України.

Мережко Ніна Василівна,
професор, завідувач кафедри товарознавства та митної справи

Караваєв Тарас Анатолійович,
професор кафедри товарознавства та митної справи