Креативні авторські проєкти в туризмі: карта «Непосидючих»

Студенти факультету технологій та бізнесу занурились у світ авторських турів Україною під час зустрічі 8 квітня 2024 року із засновницею проєкту «Юльча Непосидюча» Юлією Веселовською.

Гастролокації та смакотури, екоферми і парки, квітучі локації, незвичайні місця розміщення, малювання з мольбертами на Дніпрових кручах – це далеко не повний перелік складових авторських турів. І їх усі нанесено на карту «Непосидючих» – унікальний продукт, який розробила пані Юлія. Навіть зараз, у буремні для України часи, попит на такі тури не знижується, адже всі ми так потребуємо позитивних емоцій.

Зустріч організовано за ініціативи кафедри туризму та менеджменту креативних індустрій, колектив якої щиро вдячний пані Юлії за відверту розмову і феєрверк ідей, які незабаром утілять у життя молоді енергійні майбутні фахівці.

Доцент, канд. екон. наук
Юлія Забалдіна,