Всеукраїнська студентська олімпіада з оподаткування

Здобувачі вищої освіти за спеціальністю «Облік і оподаткування» взяли участь у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з оподаткування, який відбувся на базі Державного податкового університету за підтримки Міністерства фінансів України, Державної податкової служби України та А1 Consulting. Учасники презентували свої рішення, обстоювали власну позицію та відповідали на численні запитання членів журі, спираючись на свої ґрунтовні знання.

За висококваліфіковану підготовку здобувачів вищої освіти, популяризацію знань з податкової проблематики та участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з оподаткування викладачів Державного торговельно-економічного університету відзначено Подякою!

Пишаємося талановитими студентами. Ви наша гордість!

Фоміна О. В.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.

остання редакція 23.04.2024
Вінс Валерій Вікторович