За ініціативою кафедри фінансів факультету фінансів та обліку 17–18 квітня 2024 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансово-бюджетна політика в умовах воєнного стану».

Із вітальним словом до учасників конференції звернулися: Анжеліка ГЕРАСИМЕНКО, доктор економічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків; Тетяна КАНЄВА, доктор економічних наук, професор, декан факультету фінансів та обліку; Ігор ЧУГУНОВ, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувач кафедри фінансів.

На пленарному засіданні з доповідями виступили:

• Бюджетна політика в умовах воєнного стану
    ЧУГУНОВ Ігор, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувач кафедри фінансів Державного торговельно-економічного університету.
  • Бюджетний процес в умовах воєнного стану
    ВАТУЛЬОВ Андрій, кандидат економічних наук, доцент, заслужений економіст України, керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань бюджет.
  • Бюджетна політика у системі соціально-економічної трансформації
    МАКОГОН Валентин, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів Державного торговельно-економічного університету.
  • Державний фінансовий контроль в умовах воєнного стану
    РАДІОНОВ Юрій, доктор економічних наук, начальник відділу адаптації та імплементації міжнародних стандартів Рахункової палати Верховної Ради України.
  • Фіскальні домінанти в умовах воєнного стану
    ПАСІЧНИЙ Микола, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів Державного торговельно-економічного університету.
  • Фінансово-бюджетні відносини в умовах воєнного стану
    КУЖЕЛЄВ Михайло, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів Національного університету «Києво-Могилянська академія».
  • Фінансова складова євроінтеграційних трансформацій в Україні
    КУЧЕР Галина, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів Державного торговельно-економічного університету.
  • Фінансове забезпечення соціального захисту населення в умовах воєнного стану
    КОЗАРЕЗЕНКО Людмила, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів Державного торговельно-економічного університету.

Учасники конференції розглянули актуальні теоретичні та практичні питання фінансової політики держави у системі суспільно-економічної трансформації, бюджетно-податкової політики, обліку та контролю в державному секторі економіки, ринку фінансово-кредитних послуг, фінансового забезпечення суспільного розвитку в умовах воєнного стану.

Дякуємо учасникам конференції за дискусію та актуальні доповіді!

Ігор ЧУГУНОВ,
доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України,
лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки,
завідувач кафедри фінансів