Гостьова лекція UN for Sustainable Development: key operational principles

платформа ZOOM (посилання)

• Ідентифікатор конференції: 856 0239 8305
  • Пароль: 738831

Куртмолла Абдулганієв - керівник офісу постійного координатора ООН у Казахстані з вересня 2022 року. Куртмолла Абдулганієв працював радником із питань миру та розвитку в Киргизстані та Таджикистані, а також очолював Абхазький офіс Програми розвитку ООН у Грузії. Куртмолла Абдулганієв має ступінь доктора соціологічних наук Інституту філософії та соціології Польської академії наук (Варшава, Польща) та ступінь магістра міжнародних відносин Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща)

Детальніше про захід:

Мова заходу - англійська без перекладу.  Захід буде цікавий усім охочим розширити свої знання про роботу міжнародних організацій, їх повноваження та сферу відповідальності.
Із перших вуст ви дізнаєтеся про практичні аспекти організації роботи ООН, пріоритетні цілі та шляхи їх досягнення, а також про те, як розпочати свою кар’єру в ООН. Захід проводиться з ініціативи кафедри світової економіки.

Контакти організаторів

Черняга Людмила Петрівна   E-mail: l.chernyaha@knute.edu.ua