Подбаймо про чисте довкілля: сортуймо разом з ДТЕУ!

Спільнота Державного торговельно-економічного університету підтримує добрі ініціативи із залучення до екологічного, здорового способу життя. Наше гасло: Змінимо разом світ на краще!

З радістю повідомляємо, що відтепер за сприяння ЕКОклубу ДТЕУ на перших поверхах усіх гуртожитків  університету розміщені спеціальні контейнери для сортування сміття.

Користуючись цими контейнерами, кожен з вас безпосередньо може взяти участь у збереженні чистого довкілля.

Система сортування сміття в гуртожитках – це складова реалізації екологічної політики нашого університету. Разом ми можемо стати зразком відповідальної поведінки, зробити реальний внесок у створення здорового та екологічно чистого довкілля для себе і  майбутніх поколінь.

Долучайтеся до важливої справи: сортуйте сміття!
Будьмо свідомими та відповідальними за своє життя!
Пам’ятаймо: свідоме суспільство починається з наших вчинків.

Сортуймо разом з ДТЕУ!

Нестеренко Дарина,