Відкрита лекція на тему «Тренди роботи у податковому консалтингу та аудиті»

За сприяння кафедри обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку в межах дисципліни «Податковий консалтинг» фахівці Компанії «Делойт» 22 квітня 2024 року провели відкриту лекцію «Тренди роботи у податковому консалтингу та аудиті». Компанія «Делойт» – це міжнародна мережа фірм, що об’єднує висококваліфікованих фахівців з надання консалтингових, аудиторських, податкових та юридичних послуг. Компанія входить до «Великої четвірки» («The Big Four») аудиторських компаній світу.

Спікери заходу: Кирило Пінський, менеджер департаменту аудиту «Делойт» в Україні та Андрій Журавель, менеджер податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні.

Основні питання, які презентували спікери:

• цінності компанії «Делойт»  у наданні професійних послуг;
  • ключові напрями бізнесу та вимоги у здійсненні діяльності;
  • про компетенції студентів для роботи в команді податково-юридичного департаменту;
  • індустріальні групи та їхні характеристики;
  • останні успішні кейси компанії «Делойт» щодо особливостей оподаткування;
  • рецепт ідеального junior-кандидата в «Делойт» та можливості для молоді, що навчається за спеціальністю «Облік та оподаткування».

Серед головних висновків спікери визначили, що професія бухгалтера – завжди в тренді і це було підтверджено інформацією зарубіжних видань. Студентів також запросили взяти участь в TAX your Brains «Податкова реформа для України: запропонуй свої правила гри».

У заході взяли участь 60 студентів, які здобувають ступені вищої освіти «бакалавр» та «магістр» спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Після завершення лекції спікери ще довго відповідали на запитання слухачів і слухачок. Найбільш активні студентки Дундар Дар’я та Мірошниченко Світлана були нагороджені подарунками від компанії «Делойт».

Щиро вдячні спікерам-представникам «Делойт» за цікаву і корисну зустріч, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Фоміна О. В.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування,
д-р екон. наук, проф.

остання редакція 23.04.2024