Гостьова лекція (майстер-клас) «Автоматизація звітності з використанням програми M.E.Doc»

За сприяння кафедри обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку в межах дисципліни «Звітність підприємств» 22 квітня 2024 року була проведена гостьова лекція (майстер-клас) на тему «Автоматизація звітності з використанням програми M.E.Doc».

Спікер заходу: Агабабян Діана, спеціаліст навчального центру групи компаній Linkos group з досвідом роботи із впровадження та автоматизації електронного документообігу та електронної звітності. Під час лекції пані Діана розкрила порядок підготовки та складання податкової звітності з використанням програми «M.E.Doc», подання звітності через електронний кабінет платника податків та «Єдине вікно подання електронної звітності».

У заході взяли участь 53 студенти 4 курсу денної форми навчання ФФО, які здобувають ступінь вищої освіти «бакалавр» спеціальності 071 «Облік і оподаткування», студенти 3 курсу денної форми навчання ФФО (члени Клубу професійного бухгалтера), викладачі університету.

Майстер-клас мав чітко виражену практичну направленість – формування навичок студентів щодо складання і подання звітності з використанням сучасного програмного продукту.

Щиро вдячні спікеру Агабабян Діані за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з навчальним центром групи компаній Linkos group!

Фоміна О. В.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування,
д-р екон. наук, проф.;

Шаповалова А.П.,