Зустріч із стейкголдерами зі стейкхолдерами ОПП «Митна справа» і «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі»

У рамках щорічних завдань щодо перегляду та удосконалення освітньо-професійних програм на кафедрі товарознавства та митної справи 17 квітня 2024 року відбулася серія зустрічей зі стейкхолдерами ОПП «Митна справа» і «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі».

Взаємодія із бізнес-партнерами, представниками профільних підприємств, випускниками кафедри товарознавства та митної справи є систематичним процесом,  метою якого є тісний постійний зв'язок у діалогах зі стейкхолдерами освітніх програм. Спільні зустрічі є важливою складовою удосконалення освітнього процесу, вони передбачають широкий спектр заходів: від обміну інформацією та консультацій до практичної участі стейкхолдерів в освітньому процесі.

Цього разу активну участь у зустрічі взяли:

• Тетяна Влад-Москаленко, директор департаменту управління постачаннями ЗЕД ТОВ «Нова лінія1»;
  • Анна Добаріна, директор ТОВ «ГЕРД БІЛЛЕРБЕК ГМБХ»;
  • Антон Жемердєєв, заступник генерального директора з комерційних питань ТОВ «ТАС АГРО»;
  • Сергій Трусов, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України та Громадської ради при Державній митній службі України, редактор видавництва ТОВ «Панорама» (журналу «Митний брокер»);
  • Ігор Золотарьов, заступник начальника управління митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання ЗЕД – начальник відділу адміністрування митних платежів Енергетичної митниці Держмитслужби;
  • Євгеній Засуха, державний інспектор відділу митного оформлення митного посту «Білгород-Дністровський» Одеської митниці Держмитслужби;
  • Дар’я Тимченко, головний державний інспектор відділу контролю за діяльністю підприємств Київської митниці Держмитслужби;
  • Єлизавета Калюжна, асистент керівника департаменту «Посуд» у ТОВ Епіцентр К»;
  • Юлія Вовк, керівник направлення автоматизації ресторанів в Онікс-Софт.

Під час зустрічей робочих груп і стейкхолдерів ОПП «Митна справа» і «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі» бакалаврського та магістерського рівнів освіти гаранти ОПП презентували профілі освітніх програм, зробили акцент на унікальності та фокусі програм, представили перелік обов’язкових і вибіркових компонент.

В результаті активної та конструктивної дискусії стейкхолдери висловили  пропозиції щодо подальшого розвитку та удосконалення освітніх програм. Учасники зустрічі наголосили на необхідності посилити підготовку здобувачів щодо сучасних технологій у частині обробки великих баз даних, вивчення аспектів комплаєнсу, бізнесової аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів; поглиблення у здобувачів розуміння доброчесності та етики в бізнесі; навичок ведення ділового листування; набуття юридичної практики в бізнесі під час перемовин, у ситуаціях із контрабандою та складанні протоколів щодо порушення митних правил.

Вдячні стейкхолдерам за активну участь в обговоренні освітньо-професійних програм «Митна справа» і «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі», а також за конструктивний діалог щодо подальших напрямів розвитку і співпраці.

остання редакція 26.04.2024