Студентська наукова конференція «Вектори розвитку обліку та оподаткування в умовах соціально-економічних викликів»

Кафедра обліку та оподаткування ДТЕУ 24 квітня 2024 року в режимі онлайн провела щорічну студентську наукову конференцію «Вектори розвитку обліку та оподаткування в умовах соціально-економічних викликів».

Метою заходу було обговорення стану і розвитку обліку та оподаткування в Україні в умовах соціально-економічних викликів, а також особливостей подання звітності у цей період.

Зі вступним словом на конференції виступили:

• Анжеліка Герасименко, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, д-р екон. наук, професор;
  • Тетяна Канєва, декан факультету фінансів та обліку, д-р екон. наук, професор;
  • Олена Фоміна, завідувач кафедри обліку та оподаткування, д-р екон. наук, професор;
  • стейкґолдер Тарас Захарків, головний бухгалтер ТОВ «ЕПІЦЕНТР К».

Основні напрями конференції

Секція 1. «International and national practice of improving accounting».

Секція 2. «Облік та оподаткування діяльності підприємств».

Секція 3. «Звітність підприємств в умовах сталого розвитку».

Секція 4. «Облікова політика підприємства: галузеві особливості».

Секція 5. «Податковий консалтинг: вітчизняний та зарубіжний досвід».

На конференції виступили близько 36 студентів, представників різних факультетів (ФФО, ФТМ, ФМТП та ФЕМП) та студенти «ЧТЕІ ДТЕУ».

Студенти-переможці за результатами представлених наукових робіт

Секція 1

• 1-ше місце – Квятковська Валерія (ФМТП, 2 курс, 1 група);
  • 2-ге місце – Арбузова Анастасія (ФМТП, 2 курс, 1 група);
  • 3-тє місце – Мартиненко Владислав (ФМТП, 3 курс 3-а група).

Секція 2

• 1-ше місце – Дундар Дар’я (ФФО, 1 курс, 1м група);
  • 2-ге місце – Черевань Анастасія (ФФО, 4 курс, 2 група);
  • 3-тє місце – Згура Ярослав (ФМТП, 3 курс, 1 група) та Андрусова Надія (ФФО, 2 курс, 2.2 група.

Секція 3

• 1-ше місце – Дахно Костянтин (ФФО, 2 курс, 1 група);
  • 2-ге місце – Закревська Олександра (ФФО, 1 курс, 1м група);
  • 3-тє місце – Новікова Анна (ФМТП, 3 курс, 2 група) та Жуков Данило ФМТП, 2 курс, 1 група

Секція 4

• 1-ше місце – Борисенко Марія ФФО, 3курс, 1 група;
  • 2-ге місце – Самохін Олексій ФФО, 2 курс, 2.1мб група;
  • 3-тє місце – Фірчук Марія ЧТЕІ ДТЕУ, 4 курс, та Коваленко Марія ФФО, 3курс, 1 група.

Секція 5

• 1-ше місце – Дундар Дар’я (ФФО, 1 курс, 2м  група);
  • 2-ге місце – Закревська Олександра (ФФО, 1 курс, 2м група);
  • 3-тє місце – Кирик Юлія (ФФО, 1 курс, 2м група) та Фоменко Валерія ФФО, 1 курс, 2м група.

Усі учасники отримали сертифікати, а переможці – грамоти від газети «Все про бухгалтерський облік».

Вітаємо учасників конференції і щиро бажаємо подальших наукових успіхів!

Фоміна О. В.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.

остання редакція 26.04.2024