Гостьова лекція «Технології штучного інтелекту у фінтех»

У рамках заходів з нагоди відзначення Дня факультету фінансів та обліку 23 квітня 2024 р. відбулася гостьова лекція Дениса Базарного, канд. екон. наук, Associate Engineering Director компанії SoftServe, на тему «Технології штучного інтелекту у фінтех». Захід став справжнім відкриттям для всіх присутніх, дозволивши розглянути перехід фінансового сектору в майбутнє, де інновації та технології об'єднуються для розв’язання актуальних питань в умовах нових викликів.

Під час лекції Денис Базарний окреслив різноманітні аспекти використання сучасних технічних рішень у фінтех від Data Science, Big Data та Machine Learning до Artificial Intelligence та Generative AI. Лектор поділився своїми знаннями, досвідом та дослідженнями напрямів розвитку штучного інтелекту в фінтех, а також практичними кейсами застосування генеративного штучного інтелекту вітчизняними та міжнародними компаніями.

Наприкінці лекції слухачі мали нагоду почути змістовні відповіді на запитання щодо практики використання штучного інтелекту в фінтех.

Кафедра фінансів ДТЕУ дякує Денису Базарному за захопливу лекцію, дружню невимушену атмосферу спілкування та можливість розширити знання у сфері фінансових технологій!

Чугунов І.Я.,

завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор,

заслужений діяч науки і техніки України,  лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки

Вінс Валерій Вікторович