Гостьова лекція «Дослідження розвитку криптовалют та блокчейну: можливості та перспективи»

У рамках заходів з нагоди відзначення Дня факультету фінансів та обліку 23 квітня 2024 р. відбулася гостьова лекція Наталії Скворцової, Market and Customer Research Analyst  компанії ELEKS, на тему «Дослідження розвитку криптовалют та блокчейну: можливості та перспективи».

Упродовж лекції Наталія Скворцова розглянула історію та поточний стан розвитку технології блокчейн та криптовалют, розкривши ключові аспекти їх впливу на сучасні фінанси. Спікер висвітлила не лише технічні складові блокчейну, але і його соціальні та економічні аспекти, що привернуло увагу аудиторії до нових можливостей у цій сфері.

Окремим аспектом лекції пані Наталія розглянула поточні тенденції та майбутні перспективи розвитку криптовалют та блокчейну, надаючи глибокі інсайти та розуміння того, як ці технології можуть змінити фінансову сферу в майбутньому.

Наприкінці заходу слухачі мали нагоду обговорити перспективи розвитку технології блокчейн та криптовалют, а також висловити власні думки щодо тенденцій їх розвитку в Україні.

Кафедра фінансів ДТЕУ дякує Наталії Скворцовій за цікаву лекцію, можливість розширити знання у сфері блокчейн та криптовалют.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Чугунов І.Я.,

завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор,

заслужений діяч науки і техніки України,  лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки

Вінс Валерій Вікторович