День вступника факультету фінансів та обліку

У межах тижня факультету фінансів та обліку 25 квітня 2024 р. відбувся День вступника: екскурсія університетом, презентація освітніх програм, майстер-класи:

• Професія майбутнього – фінансове посередництво. Спікер – Жураховська Людмила Валентинівна, канд. екон. наук, доц., доцент кафедри банківської справи.
  • Головне PRO фінанси. Спікер – Козарезенко Людмила Володимирівна, д-р екон. наук, проф., професор кафедри фінансів.
  • Облік, оподаткування та аудит – інформаційний навігатор бізнесу. Спікер – Уманців Галина Вікторівна, канд. екон. наук, доц., доцент кафедри обліку та оподаткування.
  • Агенти 007¹. Спікер – Парасій-Вергуненко Ірина Михайлівна, д-р екон. наук, проф., професор кафедри фінансового аналізу та аудиту.

До заходу долучилися учні та вчителі різних навчальних закладів:

1. Відокремлений структурний підрозділ «Київський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету.
  2. Відокремлений структурний підрозділ «Київський транспортно-економічний коледж» НТУ, м. Київ.
  3. Гатненський ліцей, Київська область, Фастівський район, с. Гатне.
  4. Економіко-правовий ліцей.
  5. Київський енергетичний фаховий коледж.
  6. Київський фаховий коледж архітектури, будівництва та управління.
  7. Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства.
  8. Крюківщинський ліцей «Лідер», Київська область, Бучанський район, с. Крюківщина.
  9. Ліцей №88 Печерського району м. Києва.
  10. Навчально-виховний комплекс № 183 «Фортуна» з поглибленим вивченням іноземних мов (спеціалізована школа І ступеня – гімназія) м. Києва.
  11. Олімпійский фаховий коледж імені Івана Піддубного.
  12. Спеціалізована школа №129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови.
  13. Спеціалізована школа №189 міста Києва з поглибленим вивченням англійської та німецької мов з українською мовою навчання.
  14. Спеціалізована школа І–ІІІ ступенів №307 з поглибленим вивченням природничих наук міста Києва.
  15. Школа I–III ступенів №133 Печерського району міста Києва.

Чекаємо на Вас у ДТЕУ!

Тетяна Канєва,

доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, декан факультету фінансів та обліку

Вінс Валерій Вікторович