Сходження на вершину міжнародного п’єдесталу з бойових мистецтв

Ярослав Ткаченко, студент 2 курсу факультету інформаційних технологій, повернувся в Україну з міжнародних змагань із новою колекцією золотих медалей!

З 12 по 14 квітня 2024 року в місті Надьканіжа (Угорщина) проходив чемпіонат Європи з комбат самозахист федерації бойових мистецтв ІСО. На цьому чемпіонаті Ярослав провів потужні поєдинки – зайняв три перших місця у різних дисциплінах вагової категорії до 70 кг (К-1, К-1 Лайт та Кік-Лайт), а також взяв участь у гала-вечорі чемпіонату Європи, де він у важкому бою здобув європейський чемпіонський пояс. Для студента ДТЕУ це вже сьомий міжнародний трофей.

«За ці результати хочеться подякувати людям, які стоять на варті нашої рідної України. Завдяки їм ми можемо відносно спокійно готуватись до міжнародних змагань та достойно представляти Україну в міжнародному спорті!», - зазначив наш чемпіон після повернення зі змагань абсолютним переможцем.

14.04.2024
остання редакція 14.05.2024