Нова Чемпіонка Європи здобуває освіту в ДТЕУ

Єлизавета Бойко, студентка 1 курсу факультету економіки, менеджменту та психології, у складі збірної України з 17 по 22 квітня у місті Люблян (Польща) боролася за золоті нагороди Чемпіонату Європи з таеквон-до. Змагання об’єднали 33 країни та 840 учасників.

Студентка ДТЕУ виступала у категорії до 45 кг «спаринг», здобувши 4 перемоги над суперницями з Іспанії, Ірландії, Словаччини та України, стала чемпіонкою Європи з таеквон-до. Тим самим Єлизавета після бронзової нагороди здобутої у березні на міжнародному турнірі з таеквон-до «Roma Open 2024», що об’єднав 1285 учасників змагань, отримали омріяне золото.

З показником 16 золотих, 11 срібних та 15 бронзових медалей, спортсмени Всеукраїнського Союзу таеквон-до зайняли 1 загально-командне місце.

Розподіл призових місць ЧЄ-2024:

1. Україна - 16 золотих медалей;
  2. Польща - 14 золотих медалей;
  3. Румунія - 9 золотих медалей.

Пишаємося кожною перемогою, яку здобувають наші студенти! Бажаємо Єлизаветі збільшувати географію своїх виступів та здобувати все нові перемоги для України!

остання редакція 07.05.2024