Ще одна відзнака Народного студентського камерного академічного хору КНТЕУ

23-26 січня 2014 року в місті Дніпропетровськ проходив XXI Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва» під патронатом Дніпропетровської міської ради, Дніпропетровського Єпархіального управління Української Православної Церкви з благословення Високопреосвященнійшого Іринея Митрополита Дніпропетровського і Павлоградського.

Запрошений організаторами фестивалю Народний студентський камерний академічний хор КНТЕУ вже вкотре продемонстрував високий виконавський рівень та отримав почесний диплом лауреата третього ступеня. На цей раз поряд зі співом колядок та щедрівок хор прикрасив свій виступ театральним дійством: різдвяним віншуванням, бітбоксом та танцювальними елементами, чим дуже приємно здивував членів журі, до якого входили представники духовенства.

Під час обговорення результатів про виступ нашого хору голова журі, Митрополит Іриней, зазначив, що за 20 років існування фестивалю це перший настільки неординарний виступ, у якому залучені нетрадиційні засоби використання бітбоксу та українського гопака (всі інші учасники виконували свої конкурсні програми в стандартному хоровому форматі).

Слухачам особливо сподобалась колядка «Гей, наша козуню», де провідна роль була відведена студенту першого курсу 19 групи ФЕМП Тріщуку Богдану, який запалив аудиторію яскравим танком. Цей номер журі обрало як найкращий та включило його у програму гала-концерту фестивалю.

Виступ хору захопив слухацьку аудиторію і глядачі вигукували «браво!», «молодці!», а наприкінці виступу навіть аплодували стоячи, що створило прекрасну атмосферу Різдва в українському стилі.

28.01.2014
adv