Випуск магістрів заочної форми навчання в КНТЕУ

29 січня 2014 року в Київському національному торговельно-економічному університеті  відбувся 54-й випуск магістрів заочної форми навчання.

18 випускникам факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу вручили магістерські дипломи за спеціальністю «Технології в ресторанному господарстві». 23 випускники факультету економіки, менеджменту і права отримали дипломи спеціалістів із правознавства та 8 – за спеціальністю «Економіка підприємства».

З напутнім словом до випускників звернувся ректор Київського національного торговельно-економічного університету Мазаракі Анатолій Антонович: «Сьогодні для вас починається новий етап життя. Бажаю вам ніколи не зупинятися на досягнутому, розвиватися далі та досягти успіху».

Випускники висловили щиру вдячність викладачам та керівництву університету за отримані знання, які стали основою їх професійного зростання, та пообіцяли з гідністю нести звання випускника Київського національного торговельно-економічного університету.

Вітаємо молодих фахівців із випуском!

29.01.2014
adv