Оголошеннявсі

Захист дипломних магістерських робіт спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

На кафедрі міжнародної економіки 13-15 січня 2014 року відбувся захист дипломних магістерських робіт спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Комісія зазначила, що роботи магістрів виконані на високому професійному рівні, проведено детальний аналіз досліджувальних підприємств, запропоновані нові підходи щодо удосконалення їх діяльності. Дві дипломні роботи, написані під керівництвом д.е.н., професора Мельник Т.М. та к.е.н., доцента Кудирко Л.П., було запропоновано направити на конкурс дипломних робіт. Якісна успішність магістрів склала 90%.

Протягом 16-17 січня 2014 року на кафедрі міжнародної економіки вперше відбувся захист дипломних робіт студентів, які проходили навчання за магістерською англомовною програмою спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Студенти показали високий рівень володіння іноземною мовою, знання професійної термінології, вміння чітко відповідати на поставлені питання, а також продемонстрували навички проведення детального аналізу підприємств – суб’єктів ЗЕД на мікро- та макрорівні.

Якісна успішність магістрів англомовної програми склала 95%.

Бажаємо нашим випускникам успіхів та творчого натхнення у їх подальшому професійному житті.

13.01.2014
Vita