Підвищення педагогічної майстерності

29 січня 2014 року в рамках Вищої школи педагогічної майстерності пройшли навчально-методичні семінари: «Викладач-студент: психологічні особливості взаємодії в процесі навчання» (Миронець С.М., к.п.н., доц. кафедри психології), «Електронний каталог як інформаційний ресурс навчальної і наукової літератури» (Кізенко О.І., провідний спеціаліст бібліотеки, викл. кафедри маркетингу та реклами), «Методика розробки та застосування опорних конспектів лекцій» (Ротова Т.А., к.е.н., доц. кафедри фінансів, нач. навчально-методичного відділу).

На семінарах обговорено актуальні питання, вирішення яких спрямовано на вдосконалення навчання та його методичного забезпечення. 63 слухачі – як досвідчені, так і молоді викладачі університету та інших ВНЗ КНТЕУ, аспіранти – висловили думку щодо доцільності та корисності запропонованих порад та подальше проведення семінарів за аналогічною тематикою.

29.01.2014
Vita