Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ 30 січня 2014 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про присвоєння вченого звання професора Блакиті Г.В. – першому заступнику дирек­тора з науково-педагогічної роботи ВТЕІ (вчене звання присвоюється по кафедрі бух­гал­терсь­кого обліку); доцента: Гільдебрант К.Й. – доценту кафедри сучасних євро­пейсь­ких мов ЧТЕІ; Кізюн А.Г. – доценту кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ВТЕІ.

2.

Про науково-дослідну роботу у 2013 році та завдання на 2014 рік.

3.

Про інформаційну політику КНТЕУ.

4.

Про ухвалення навчальних планів та внесення змін до діючих.

5.

Про ухвалення робочої програми з іноземної мови для аспірантів та здобувачів.

6.

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

7.

Про рекомендацію до видання навчальних та наукових праць:

• Маркетингові дослідження: Підручник. Автори: Ортинська В.В., Мельникович О.М.;
  • Аудит: організація і методика. Підручник. Автори: Никонович О.М., Редько К.О. За заг. ред. Мниха Є.В.;
  • Фінансовий ринок. Навчальний посібник. Автори: Блакита Г.В., Гарбар Ж.В., Губанова Л.П. та ін. За ред. Сусіденка В.Т.;
  • Облік і аналіз фінансових результатів у готельному господарстві. Монографія. Автор Маначинська Ю.А.

8.

Про ухвалення плану проведення лекцій видатними вченими та провідними фахівцями-практиками на І півріччя 2014 р.

9.

Про затвердження тем дисертаційних робіт аспірантів І року навчання та здобувачів наукового ступеня кандидата наук.

10.

Про ухвалення розмірів плати за надання платних освітніх послуг для здобуття освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями «магістр», «спеціаліст», «бакалавр».

11.

Про висунення кандидатур Жукевич О.М., Магалецького А.В., Хробатенко О.В. на присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

12.

Про подання кандидатур студентів університету щодо призначення академічних стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, імені Вадима Гетьмана на ІІ семестр 2013/14 н.р.

13.

Звіти про роботу спеціалізованих вчених рад КНТЕУ.

14.

Звіти стипендіатів Кабінету Міністрів України Герасименко А.Г., Іксарової Н.О.

15.

Про уточнення теми докторського дисертаційного дослідження Ведмідь Н.І.

30.01.2014
Vita