Оголошеннявсі

Договір про співробітництво зі Спеціалізованою лабораторією з питань експертизи та досліджень

30 січня 2014 року відбулося підписання договору про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Спеціалізованою лабораторією з питань експертизи та досліджень Міністерства доходів і зборів України.

Від КНТЕУ договір підписав ректор, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Мазаракі Анатолій Антонович, від Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень – начальник лабораторії Гайдаєв Юрій Олександрович.

Договором передбачені такі форми співробітництва:

- підвищення кваліфікації фaxівців;

- проведення широкого спектра експертиз та досліджень;

- обмін інформацією за результатами наукових досліджень;

- участь у конференціях, семінарах, круглих столах;

- проходження практики студентів.

Підписання договору відбулось за участю представників лабораторії з питань експертизи та досліджень Міністерства доходів і зборів України Базалійського Ігоря Миколайовича, заступника начальника лабораторії та Ковтун Олени Володимирівни, в.о. начальника відділу персоналу, а також професорсько-викладацького складу, аспірантів та студентів факультету товарознавства і торговельного підприємництва.

30.01.2014
adv