Засідання методичної ради КНТЕУ

30 січня 2014 року відбулося засідання методичної ради КНТЕУ.

Із питання порядку денного «Про досвід і перспективи впровадження англомовних магістерських програм» виступив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Сай.

Було зазначено, що підготовку за магістерськими програмами розпочато у 2012 р. за спеціальностями: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Менеджмент туристичного бізнесу», а з 2013 р. – «Фінанси підприємства». У січні 2014 р. відбувся успішний захист дипломних робіт і 41 студент отримав дипломи магістра. З 2014/2015 н.р. розпочнеться навчання за новими англомовними програмами: «Міжнародна економіка», «Туризмознавство», «Менеджмент організацій торгівлі».

Для вдосконалення підготовки та підвищення якості навчання наголошено на значущості моніторингу підготовки навчально-методичного комплексу дисциплін для англомовних програм, залучення до викладання іноземних викладачів, висококваліфікованих фахівців та представників дипломатичних установ. Ухвалена пропозиція щодо підготовки та проведення у рамках Міжнародної науково-методичної конференції у КНТЕУ (жовтень 2014 р.) круглого столу за актуальною тематикою.

Всіх присутніх зацікавила презентація електронного підручника «Державні закупівлі», створеного Ткаченко Н.Б. (доцент кафедри маркетингу та реклами) і Рогановим В.П. (веб-дизайнер лабораторії дистанційного навчання).

31.01.2014
shestack