Смачно та вишукано: новий формат кафе в КНТЕУ

14 лютого до Дня усіх закоханих студенти та співробітники КНТЕУ отримали чудовий подарунок, а саме - нове романтичне кафе, якого ще не було у нашому університеті!
Відкрив кафе ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі, який і став першим його гостем. Ректор запросив на каву раду студентського самоврядування КНТЕУ.
У даного закладу є багато особливостей:
- вишуканий дизайн приміщення;
- на стінах чудова колекція фото пар-учасників конкурсу "Міс фото та Містер фото КНТЕУ-2014";
- зручне розташування закладу (А-135, біля центрального виходу) та найголовніше - АВТОРСЬКА кухня: різноманітний асортимент кондитерських виробів, десертів та випічки!
Поціновувачів смаку чекає натуральна зернова кава, розмаїття заварного чаю та смачне печиво!

Впевнені, що нове кафе стане найулюбленішим місцем для відпочинку студентів та співробітників університету завдяки своєму затишку й асортименту страв.
Дякуємо за такий чудовий подарунок до свята!

Володимир Глушко (РСС КНТЕУ)

14.02.2014
shestack