КНТЕУ успішно звітував МОНУ про наукову діяльність

Результати наукової діяльності всіх  викладачів, студентів, підрозділів університету за 2013 рік були 13 лютого 2014 року оприлюднені на щорічному звіті в Міністерстві освіти і науки України.Звіт КНТЕУ, представлений  проректором з наукової роботи С.В. Мельниченко, яка доповіла про основні показники виконання держбюджетної та госпрозрахункової тематики, опублікування наукових даних, ефективність аспірантури та інше, був схвалений. Рекомендовано в подальшому зосередити зусилля науковців на комерціалізації та представленні в наукометричних базах даних результатів наукових досліджень.

Вітаємо всіх науковців!

Детальна інформація на сайті МОНУ