Вечір романтичного кіно у студмістечку

13 лютого в актовій залі гуртожитку №3 студенти відзначили День Святого Валентина. Темою свята став «Вечір романтичного кіно», де кожен конкурс супроводжувався кадрами з фільмів.
Пари-учасниці отримали ролі, а саме: Клайд і Бонні, Майстер і Маргарита, Джеймс Бонд і його дівчина, Ромео і Джульєтта, Принц і Попелюшка, Кай і Герда.

Кожна пара проявила себе надзвичайно творчо та гармонійно. Не зважаючи на те, що пари обиралися довільним шляхом (до останнього моменту майбутні партнери не знали як зіграє з ними доля і хто буде їхніми супутниками), амур поєднав «закоханих» надзвичайно точно й вдало. Тож усі пари довели, що вони є справжніми половинками єдиного цілого і боролись до кінця за звання «Ідеальної пари». Зусилля «закоханих» у цьому маленькому протистоянні оцінила приймальна комісія Інституту кохання, до складу якої входили представники адміністрації університету, дирекції студмістечка та студентського самоврядування.

Проте несподівано кожна пара, в якійсь мірі, стала переможцем у своїй номінації, зокрема:

«Найкмітливішою парою» виявилась Клайд та Бонні – Кесіль Сергій (ФЕМП 1-8) та Іщук Яна (ФЕМП 1-21);

«Найкрасивішою парою» були Ромео та Джульєтта – Євлаш Ілля (ФЕМП 1-1) та Козлітіна Марина (ФФБС 1-3);

«Найкреативнішою парою» стали Джеймс Бонд та його дівчина – Третяк Владислав (ФЕМП 3-10) та Поповська Анна (ФТТП 2-3);

«Найромантичнішою парою» були Принц та Попелюшка – Коротецький Максим (ФТТП 1-2) та Макаринська Катерина (ФРГТБ 1-11);

«Найвеселішою парою» виявились Кай та Герда – Анатолій Хомчук (ФЕМП 2-20) та Клюєва Наталія (ФЕМП 4-16).

А «Ідельною парою» нашого вечора стали Майстер та Маргарита – Артем Сухомлин (ФРГТБ 1-7) та Панкратова Дарія (ФОАЕК 1-5).

Вітаємо всіх учасників і бажаємо їм знайти своє справжнє кохання.

Кохайте і будьте коханими!

Семенович Лілія,
голова РСС гуртожитку №2