Оголошеннявсі

Екскурсія викладачів факультету товарознавства і торговельного підприємництва до ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»

18 лютого 2014 року відбулася екскурсія у складі викладачів факультету товарознавства і торговельного підприємництва до ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет», що знаходиться за адресою просп. Генерала Ватутіна, 2 (ТРЦ «Sky Mall»).

Під час проведення екскурсії викладачів ознайомили з політикою та напрямами роботи гіпермаркету «Ашан»: «Ашан-світ+Україна», проектом «Молоде покоління Ашан», політикою роботи з персоналом, методами та специфікою приймання товарів, продемонстрували роботу відділів магазину: м’ясного, рибного, кулінарії, пекарні тощо.

Співпраця КНТЕУ з мережею гіпермаркетів «Ашан» сприятиме підготовці висококваліфікованих кадрів для торговельної галузі, залученню фахівців до розроблення нормативно-правової бази, що регулює розвиток сфер торгівлі, послуг, організації спільних досліджень з вирішення актуальних проблем у галузі торговельного підприємництва, інформаційному обміну, підвищенню кваліфікації, стажуванню фахівців, а також організації та  забезпеченню проходження практики студентів.

Мережа гіпермаркетів «Ашан» присутня в 12 країнах світу, серед яких країни ЄС, Росія та Китай. Вона представлена 5 спеціалізованими напрямками – гіпермаркети, супермаркети, банк, нерухомість та електронна комерція.

Гіпермаркет «Ашан Райдужний», що розташований в ТРЦ «Sky Mall», належить до гіпермаркетів-дискаунтерів. Торговельний зал гіпермаркета оснащений 60 касами. Загальна площа — 18 450 кв. м, з них торгові площі — 11 450 кв. м. Штат співробітників близько 380 осіб.

18.02.2014
adv